Opakem o překot
„Máte štěstí, že žijete tam, kde žijete; myslím, že Podkrkonoší je jednou z nejmagičtějších oblastí Čech: žádný laciný lyrismus, žádná žírnost, zato tajemné domy, krásné staré továrny a hlavně blízkost hor, které pořád zůstávají místem, kam se stáhl prvotní chaos a odkud neustále ironicky zpochybňuje řád nížiny – na tom nemůžou nic změnit ani statisíce turistů, ani betonové hotely.“
/z dopisu Michala Ajvaze/
/z dopisu Michala Ajvaze/
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!