Pasažérka číslo 1
Lodí Esperanzou (nákladním parníkem) z Ameriky do Europy (ne tak docela přímo) a všechno co se na takové plavbě může stát. Vyprávěno z pohledu Sylvie, ,,pasažerky číslo 1". Láska na obzoru...?
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!