Pásmo smrti
Na hranicích Kansasu místní rančeři vytvořili Pásmo smrti, ve kterém brání vstupu texaských stád z obavy před zanesením "texaské horečky", dobytčího moru. Texasané prorážejí pásmem s těžkým bojem...
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!