Peklo aneb dobré místo pro život
Když jsem byl malý, tak mi maminka říkala: Sněz tu mrkvičku, nebo si pro tebe přijdou čerti a odnesou tě do pekla. Buď hodný, nebo přijdou čerti! A vlastně na vše co jsem dělal a jí se nelíbilo, byla odpověď ČERTI A PEKLO.
Ale co když peklo není tak hrozné, jak nám tvrdili.
Co když je v pekle bar, kam se dá zajít a popít?
Co když je to vlastně příjemné místo pro život?
Co když si tam najdete holku a nové přátelé?
"Já jsem Ďábel. Nejsi překvapený, Viktore, že mě vidíš?"
"Upřímně čerte, vzhledem k mému stylu života bych byl překvapen, kdyby stál přede mnou Bůh."
Ale co když peklo není tak hrozné, jak nám tvrdili.
Co když je v pekle bar, kam se dá zajít a popít?
Co když je to vlastně příjemné místo pro život?
Co když si tam najdete holku a nové přátelé?
"Já jsem Ďábel. Nejsi překvapený, Viktore, že mě vidíš?"
"Upřímně čerte, vzhledem k mému stylu života bych byl překvapen, kdyby stál přede mnou Bůh."
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!