Pět v tom aneb Jaké je to poprvé
Hilary, Andrea, Sára, Anetta a Lyndsey se sešly v poradně pro nastávající maminky a přestože byly každá úplně jiná, hned se skamarádily. Knížka, kterou společně napsaly, vypráví o jejich zážitcích v období oněch devíti měsíců. Dočtete se o jejich intimních pocitech i rozbouřených hormonech, tělesných i duševních změnách, o věcech humorných i těch trochu děsivých – prostě o jejich prvním těhotenství a mateřství. Nejde o teoretickou příručku, nýbrž o humorného průvodce všemi úskalími požehnaného stavu, kterého napsalo pět žen v tom.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!