Polibky vloček
Zima a Vánoce - pro někoho krásný čas, pro někoho méně. A právě pro ty z vás, kteří stejně jako já, zimu příliš neoblibují, ale samozřejmě i pro ostatní, co toto období milují, vznikly tyto obrázky, abyste se přes ten čas přenesli s veselostí a barevností.
Abyste se nadýchali atmosféry Vánoc a aby vás obrázky zahřály na duši i v srdci.
Abyste se nadýchali atmosféry Vánoc a aby vás obrázky zahřály na duši i v srdci.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!