Poprvé u počítače aneb Začínáme pracovat s PC
Poznáte, sami jak se lze s počítačem domluvit a za chvilku zjistíte, že práce s ním není tak složitá a že ,,na tom nic není".
Stačí se jen zbavit respektu, který v nás počítač nechtěně vyvolává a nebát se vstoupit do jeho světa.
Stačí se jen zbavit respektu, který v nás počítač nechtěně vyvolává a nebát se vstoupit do jeho světa.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!