Poušť uprostřed města
Na otázku: „Je poušť ještě vůbec k něčemu? Není důležitější pracovat uprostřed dnešních měst?“ Autor odpověděl: „Důležitý je nepřetržitý, láskyplný rozhovor s Bohem, prostupující celý život člověka… Nezapomínej, že poušť nespočívá v nepřítomnosti lidí, ale v přítomnosti Boha!“
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!