Prepáčte, ja som len katolík...
Kto môže o sebe povedať, že je veriaci? Čo nás robí kresťanmi? Stačí byť pokrstený? Ako si vysvetliť sklamanie z Cirkvi? Máme byť my kresťania na čo hrdí?
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!