Proč jsem byl zabit?
Na frontě padl voják a na všech frontách jich padly miliony. To je úděl války. Leží tu na bitevním poli se jmény i beze jmen, známí i neznámí padlí. A tu jeden z těch beze jména klade krutou otázku: proč jsem byl zabit? Ptá se a lidé mu odpovídají. ...... dramatický dialog.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!