Purgatorium / Očistec
Kresťan, katolík vyslovuje pri spovedi slová ľútosti: Ľutujem všetky svoje hriechy vedomé i nevedomé..." Musíme oľutovať aj hriechy, ktoré sme spáchali "nevedomky"? Prečo by sme mali byť trestaní za zlo, ktoré sme vykonali nevedomky? Človek dneška chce vedieť veľa. Áno, všetko chce poznať!
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!