Rok v přírodě
Knihou, kterou napsal autor počátkem 40. let 20. stol., vyjadřuje svůj hluboký obdiv k proměnlivosti i moudrosti přírody. Popisuje průběh roku po jednotlivých měsících a jejich odraz v životě lesa, lesní i polní zvěře s jejími drobnými radostmi i dramaty. Kniha je z českého prostředí, prolínají se v ní i vzpomínky na jeho působení v hlubokých lesích Podkarpatské Rusi.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!