Rozmluvy... (50x o ničem)
Rozmluvy vznikly jako reakce na opakující se diskuse a otázky při posezení s lidmi na různých místech. Zaznamenal jsem ty rozhovory a témata, která se často opakovala a zůstala v mých vzpomínkách.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!