Sestřel! 3 - Hlásím sestřel!
Osudy osmi mužů, popsané v této knize jsou rozdílné. Spojovalo je však jediné – bojovali na té “špatné straně”. Všichni se narodili v zemích, které se v letech 1939–1945 nějakým způsobem zapojily do války na straně Osy a oni tak museli bojovat proti leteckým silám Spojenců. Vedli si v nich velmi dobře, vlastně úplně nejlépe, protože se stali esy s nejvyšším počtem vítězství ve své zemi.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!