Štěstí z Nebe
Kniha popisuje i život na samotě u lesa, v Nebi, kde ji autorka Věra Fina psala a žila zároveň. Jedná se o autentický příběh.
Další kniha s duší napsaná opět srdcem o tom, že štěstí si musíme najít v každé maličkosti, která nás potká.
Vzpomínky a pocity z nich vyvěrající, provázané starými recepty, svázané do knihy o štěstí, takto uvedla knihu sama autorka. Jejími slovy - zde najdeme notnou dávku lásky, pokory k životu, empatii k bližním. Mít sny, jít za nimi, najít odvahu je tvořit, usilovat o ně, to je cesta ke štěstí.
O tomto autentickém příběhu a tvorbě knihy byl natočen dokument s mottem autorky "každý den je dar".
Další kniha s duší napsaná opět srdcem o tom, že štěstí si musíme najít v každé maličkosti, která nás potká.
Vzpomínky a pocity z nich vyvěrající, provázané starými recepty, svázané do knihy o štěstí, takto uvedla knihu sama autorka. Jejími slovy - zde najdeme notnou dávku lásky, pokory k životu, empatii k bližním. Mít sny, jít za nimi, najít odvahu je tvořit, usilovat o ně, to je cesta ke štěstí.
O tomto autentickém příběhu a tvorbě knihy byl natočen dokument s mottem autorky "každý den je dar".
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!