Svědek neposkvrněného početí
Setkávání nás, přátel krásného slova, se již tradičně střídá mezi jednotlivými městy, vloni jsme navštívili Domažlice, letos Znojmo a příště Novou Lípu…Ale co si budeme nalhávat, že setkávání básníků je zaplněno touhami po poznáních krásného slova, recitaci při západu slunce či hledání inspirace, když opravdu jde především o posezení v hospůdce či sklípku, pokecání s hezkejma básnířkama, jak říká můj kolega Slávek, a pořádné vožrávačce…
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!