Tak se žilo na horách
Knížka pojednává slovy autora o tom, jak se žilo na horách a vůbec v naší zemi po první světové válce. Je věnována dětem i dalším generacím. Vychází z vyprávění lidí, s nimiž se Bohumil Černík setkal, a jimž naslouchal, ale vypráví příběh pouze jednoho z nich. Děj zde zachycený bychom mohli zasadit do mnoha různých míst naší země, na Českomoravskou Vysočinu, do Orlickcýh hor, Krkonoš i jinam. Podmínky byly tehdy všude stejné.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!