Tak to bylo
vzpomínky Ing. Františka Žáka, genmjr. v.v., účastníka 2. zahraničního odboje ve Francii, Velké Británii, SSSR a Severní Africe
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!