Televízia v naších rukách
Televízia je pre nás mamou, otcom, opatrovateľkou, spoločníčkou, sedatívom pre nepokojné deti, terapeutom pre chorých a starých.
Má výchovnú úlohu alebo nás predáva reklame?
Je televízia len negatívom dnešnej doby?
Má výchovnú úlohu alebo nás predáva reklame?
Je televízia len negatívom dnešnej doby?
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!