Tenkrát v zimě měl Franta smůlu
Byl jsem na střední škole, plný ideálů, lásky i zklamání, ale i radosti ze života a často naopak smutku nad jeho krachem. V době, kdy nebyly mobilní telefony tak rozšířené jako dnes, a o tabletech, iPodech, iPadech, Androidech v mobilu, LCD a LED monitorech… se mnohým ani nesnilo, píši povídky a zamyšlení, v nichž se odráží tehdejší život se svými radostmi a trápeními, a jejichž děj by se dnes odehrával úplně jinak a úplně jinde…
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!