Toulavý pes
Byl jsem zmáčenej, až mi byla docela zima, i když nám psům moc často zima nebejvá. Pořád jsem se musel votřepávat a koukat, kde bych se schoval, ale na volný prérii to je holt těžká věc… Vlčák prostě na prérii nepatří. Vlčák patří buď ke stádu, anebo někam k lidem. No a v tom byla hlavní potíž. Já totiž ztratil svýho pána. Víte, nemůžu říct, že by von ztratil mě, protože my psi jsme svejm pánům ...
Série: Země koltů
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!