Továrna na legraci
Mám dost času sednout k psaní pamětí - napsal jsem kdysi.
Teď jsem něco takového udělal.
Bude to první díl?
Příjdou ještě další?
Kdo ví...
Teď jsem něco takového udělal.
Bude to první díl?
Příjdou ještě další?
Kdo ví...
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!