U nás bylo, tak jak bylo
Toto velice svěží a čtivé dílko plné postřehů, dojmů a povídek je již třetí knížkou tohoto autora, ve kterém se zpovídá ze svého vztahu a lásky ke svému městu. A nutno přiznat, že zná své město opravdu dobře. Je dobrým vypravěčem a postavy, o kterých píše, vykresluje s vlídností a vtipem.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!