"Už to bude..."
Tato kniha, která byla napsána z autorových vzpomínek a zkušeností, vznikla náhodně. Má-li nějakou hodnotu, určitě to není v jejím literárním stylu, ale v pravdivosti. Její stránky jsou záznamem událostí, které se staly. Obsah přináší vyprávění a zážitky mladého chlapce o skutečných životních událostech z okolí Vysokých Tater, kde vyrůstal.
O existenci a práci obyčejných lidí v malé, ale krásné vesničce na Vysočině. Cestování a dobrodružství muže po Severní a Střední Americe. Poznávání prostých lidí z Jižní Ameriky a Kuby. Vypovídá o Nikaragui – malé, chudé, ale nádherné zemi, kde byla velká bída. Popisuje starosti, ale i radosti tamních pracovitých domorodých obyvatel. Hovoří spíše o živoření a ne o důstojném životě, který tam bohužel nebyl.
Poskytuje poněkud jiný pohled hlavně na vojenské mírové mise UNPROFOR v bývalé Jugoslávii a IFOR v Bosně. O zkušenostech z USA v Richmondu ve Virginii. O jeho nadějích, vítězstvích a zklamáních v životě.
O existenci a práci obyčejných lidí v malé, ale krásné vesničce na Vysočině. Cestování a dobrodružství muže po Severní a Střední Americe. Poznávání prostých lidí z Jižní Ameriky a Kuby. Vypovídá o Nikaragui – malé, chudé, ale nádherné zemi, kde byla velká bída. Popisuje starosti, ale i radosti tamních pracovitých domorodých obyvatel. Hovoří spíše o živoření a ne o důstojném životě, který tam bohužel nebyl.
Poskytuje poněkud jiný pohled hlavně na vojenské mírové mise UNPROFOR v bývalé Jugoslávii a IFOR v Bosně. O zkušenostech z USA v Richmondu ve Virginii. O jeho nadějích, vítězstvích a zklamáních v životě.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!