Čert
Školka je úžasné místo. Každé ráno tam vodíme svoje děti, aby si užily další krásný den se svými kamarády. A ruku na srdce… také proto, abychom si od nich odpočinuli. Odpoledne je vyzvedneme a ptáme se jich, jak se měly. Že k nim přišel čert? Ach, ta jejich bujná fantazie. Smějeme se, protože ve školce jsou přeci v bezpečí. Ano, nemáme se čeho bát.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!