Vám už z toho jebe, desátníku!
Co kdyby v komunistickém Československu vyrostla heavymetalová scéna podobná té na Západě? A co by se přihodilo partě divokých mániček z Dejvic, kteří si dali název HELLRÄZOR?
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!