Vítězové
Určitě stojí za přečtení, autor byl skvělým vyprávěčem. Chápu myšlení lidí, kteří si za války prošli neskutečným peklem i jejich nadšení pro budování mírového života. Ale od přečtení knihy už několik let přemýšlím, proč bylo v květnu 1945 nahnáno na lodě několik tisíc vězňů především z východní Evropy a lodě Angličany bombardovány a potopeny. Autor byl mezi 10%, kteří se zachránili. Jedná o poutavou knihu, nutící k zamyšlení. Od ideologie jsem se oprostila.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!