Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách
Druhý díl vodácko-horácké trilogie nám znovu umožní prožít nevšední příběhy čtenářům již známé party kamarádů - Bonga, Kenyho, Sumce, Lucie a dalších, tentokrát na horách.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!