Za komunizmu nám bolo lepšie...
Viacerí Slováci spomínajú na to, ako dobre sa žilo za komunizmu.
Bývalý režim ponúkal mnoho tvárí a každého sa dotýkal inak.
Zamyslite sa nad skutočnými príbehmi, ale aj nad dôvodmi, prečo sme sa mali „lepšie“…
Bývalý režim ponúkal mnoho tvárí a každého sa dotýkal inak.
Zamyslite sa nad skutočnými príbehmi, ale aj nad dôvodmi, prečo sme sa mali „lepšie“…
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!