Záležitost srdce: Od strachů k vědomému prožívání
Ego nám dává jen povrchní a falešný smysl pro životní stabilitu. Cokoli, co děláme na podporu a stabilizaci našeho ega, je vždy ze strachu a v pochybnostech. Žít skutečný život, znamená žít z našeho Srdce - z našeho přirozeného stavu.
Přirozeného stavu je dosaženo tím, že zažíváme "kdo jsem." Kdo jsem, je dosaženo ve chvíli, kdy nepřemýšlíme, je to záležitost Srdce!
Přirozeného stavu je dosaženo tím, že zažíváme "kdo jsem." Kdo jsem, je dosaženo ve chvíli, kdy nepřemýšlíme, je to záležitost Srdce!
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!