Záznamník
Když šťastný jsem, či když mě něco zlobí,
když rozvíří se potřeby mé doby,
uchopím pero a píšu slova vazná
- není to báseň, je to spíše záznam.
když rozvíří se potřeby mé doby,
uchopím pero a píšu slova vazná
- není to báseň, je to spíše záznam.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!