Žil som v Košiciach
V memoárovej knihe kňaz Anton Harčar opisuje nielen svoju lásku k Šarišsko-toryskej doline s jej chotármi a obyvateľmi, ale pre ďalšie generácie zachytáva svoj život na pozadí veľkých dejín 20. storočia. Epizódy jeho života opísané v knihe sú však pre vnímavého čitateľa dôkazom nevyčerpateľnej vitality i humoru nášho ľudu, ktorý mu často pomáhal preklenúť strasti života.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!