Žít podle Bible - podruhé s Janem
Druhý díl nedělních zamyšlení známého pražského kněze. "Kolegům pro pomoc. Biblistům pro inspiraci. Křesťanům i nekřesťanům pro zamyšlení. A sobě? Třeba pro radost z toho, že můžeme být spolu, i když se z nějakého důvodu nepotká(vá)me v kostele."
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!